Nabízíme celkem 18 útulných pokojů hotelového typu ideálních pro krátké a střednědobé pobyty. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, TV a WIFI.

Penzion - Jednolůžkový

Klasický pokoj s jedním lůžkem je vybaven LCD TV, židlí, stolkem, šatní skříní, koupelnou se sprchou, toaletou a fénem na vlasy (11m2).

Penzion - Dvoulůžkový twin

Útulný pokoj s dvěma oddělenými lůžky, předsíňkou, LCD TV, židlemi, stolkem, šatní skříní, koupelnou se sprchou, toaletou a fénem na vlasy (12m2).

Penzion - Dvoulůžkový doublebed

Pokoj (12m2) s jedním dvojlůžkem, LCD TV, židlemi, stolkem, šatní skříní, koupelnou se sprchou, toaletou a fénem na vlasy. 

Penzion - Třílůžkový

Útulné pokoje se třemi jednolůžky (popř. jedním dvojlůžkem a jedním jednolůžkem), předsíňkou, LCD TV, židlemi, stolkem, šatní skříní, koupelnou se sprchou, toaletou a fénem na vlasy (16m2).

Penzion - Čtyřlůžkový

Pokoj (20m2) s jedním dvojlůžkem a dvěma jednolůžky, LCD TV, židlemi, stolkem, šatní skříní, koupelnou se sprchou, toaletou a fénem na vlasy.

V nabídce máme 9 nově zrekonstruovaných apartmánů. Každý apartmán je vybaven pro plnohodnotné bydlení. Vkusně zařízené apartmány nabízejí pohodlí nejen náročnějším klientů, ale s možností přistýlek jsou vhodné i pro rodiny s dětmi nebo početnější skupiny.

Apartmán - Střední

Nově zrekonstruovaný apartmán s 40m2 pro 2 osoby s ložnicí, kuchyňkou, předsíňkou, koupelnou a samostatnou toaletou. Apartmán je vybaven jedním dvojlůžkem pro dvě osoby v ložnici a jednou přistýlkou v kuchyňce. Dále na pokoji najdete LCD TV, šatní skříň, jídelní stůl, mikrovlnou troubu, sporák, varnou konvici, ledničku, kuchyňské nádobí a fén na vlasy.

Apartmán - Velký

Prostorný nově zrekonstruovaný apartmán se 60m2 pro 4 osoby s možností dvou přistýlek. Apartmán zahrnuje ložnici, obývací pokoj s kuchyňským koutem, předsíňku, koupelnu a samostatnou toaletu. Jedno dvojlůžko a dvě jednolůžka jsou situovány v ložnici s možností dalších dvou přistýlek v obývacím pokoji. Dále na pokoji najdete sedací soupravu, LCD TV, šatní skříň, jídelní stůl, mikrovlnou troubu, sporák, varnou konvici, ledničku, kuchyňské nádobí a fén na vlasy.

Na samostatném patře nabízíme 5 vícelůžkových pokojů pro až 28 osob. Na patře jsou pro všechny pokoje 3 společné koupelny a malý společný kuchyňský kout. Všechny pokoje disponují televizí a WIFI. Pokoje lze pronajmout samostatně nebo jako celé patro.

Pokoj typu economy pro 2 až 3 os

Základní pokoj se dvěma jednolůžky (8x200) a dvěma extra lůžky v patře, LCD TV, židlemi, stolkem, šatní skříní. (11m2). Společná koupelna pro více pokojů.

Pokoj typu economy pro 4 až 6 os

Základní pokoj se čtyřmi jednolůžky (8x200) a dvěma extra lůžky v patře. LCD TV, židle, stolek (16m2). Společná koupelna pro více pokojů.

Free WIFI
Stravování
Parkování
MHD
Jsme na FB
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace